Batıhan Gümrük Hakkında

Günümüzün hızla değişen rekabet yoğun pazarında önde olma yarışında, müşterilerimizin yanındayız, bu hareketle ihtiyaçların ötesini görebilen Danışmanlık ağırlıklı bir Gümrük Müşavirliği hizmeti sunuyoruz…

Batıhan Gümrük 32 yıllık deneyimiyle önce emniyet, güven, dürüstlük ve bilgi ile sektörde itibar edilen bir marka olmayı hedeflemiştir. Bu hedef ile tecrübe ve uzman personeliyle sürekli müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, daha kaliteli ve kesintisiz hizmet vermeyi ilke edinmiştir.

Misyonumuz

Ülke ekonomisinin gelişiminde etkin rol oynayan üretim ve hizmet sektörlerinin yerel ve küresel pazardaki ulusal ve uluslararası çerçevede birinci sınıf organizasyonlar, çalışanlar, hizmet ve ürünlerle odaklı kaliteli çözümler geliştirip sunarak müşterilerimizin performansında olumlu etki yaratarak iş yüklerini hafifletmektir.

Farkımız

Sektördeki tecrübelerimiz, müşteri memnuniyeti anlayışımız, sahadaki gücümüz ve teknolojiye olan güvenimiz bizlere uzun süreli çalışma imkanları olarak geri dönmektedir. Tüm ilkelerimizi müşterilerimize yansıtabildiğimiz müddetçe şu an olduğu gibi çok uzun süreler beraber çalışabileceğimize inancımız sonsuzdur. 

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Size en yakın Batıhan Gümrük ofisinde bize ulaşın veya çevrimiçi bir talep gönderin.

Uzun yıllar güvenle çalışabileceğiniz bir gümrük firması mı arıyorsunuz?